شما به کدامیک رای میدهید ؟
محمود احمدی نژاد

 

 

مهدی کروبی

 

 میر حسین موسوی

 

 محسن رضایی 

 
یا ..........
يکشنبه بیستم 2 1388
رئیس جمهور در گفتگویی با دو تن از خبرنگاران واحد مرکزی خبر به سوالات حاشیه ای آنها در مورد زندگی خود و ارتباطات فامیلی اش، همچنین کارهای روزمره ای که انجام می دهد، پاسخ گفت.
به گزارش ایسنا، رئیس جمهور در بخش اول این گفتگو که بیشتر حول مسانل خانوادگی بود، در پاسخ به این سوال که صبحها چه ساعتی بر سر کار حاضر می شود، گفت: بستگی دارد، ممکن است بعضی وقت ها ساعت 30/5 حاضر شوم، بعضی وقت ها 30/6 و بعضی وقت ها 30/7.
وی همچنین در پاسخ به این پرسش که در روز به چه میزان کار می کنید؟ گفت: هر قدر که امکان آن فراهم باشد، من معمولاً ساعت 30/11 یا 12 یا 30 دقیقه بامداد به منزل می روم.
وی در پاسخ به این پرسش که به چه میزان در حال حاضر فرصت می کند به خانواده و اقوام خود سر بزند و صله رحم انجام دهد گفت: من در گذشته اعضای خانواده را بیشتر می دیدم ولی اکنون کمتر آنها را می بینم. قبلاً اگر وقت می کردم به خانه خواهرزاده و برادرزاده ام نیز سر می زدم ولی اکنون کمتر شده است؛ ولی به والدین مرتب سر می زنم و بقیه نیز به آنجا می آیند. اکنون بیشتر در جمع هایی که همه فامیل حضور داشته باشند شرکت می کنم که همه را ببینم.
وی در پاسخ به این پرسش که به چه میزان در کار خانه مشارکت می کنید؟ گفت: اکنون مشارکت و کمکم کمتر شده البته قبلاً نیز خیلی کمک مستقیم نمی کردم، معمولاً خرید خانه را انجام می دادم و بعضی اوقات نیز در خانه کمک می کردم، ولی اکنون کمتر شده و بعضی وقت ها در آشپزخانه کمک می کنم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا آشپزی نیز می کند و بلد است غذا بپزد؟ گفت: بله، همه نوع غذایی را بلدم درست کنم البته کسانی که غذای من را خورده اند می گویند خوشمزه هم درست می کنی.
احمدی نژاد در پاسخ به این پرسش که آیا آشپزی نیز می کند و بلد است غذا بپزد؟ گفت: بله، همه نوع غذایی را بلدم درست کنم البته کسانی که غذای من را خورده اند می گویند خوشمزه هم درست می کنی.
وی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود دولت ازدواج مجدد برای آقایان را آزاد کرده و خانم ها از بابت این مساله ناراحت شده اند، گفت: ازدواج مجدد یعنی چه؟ یعنی این که فرد خانمش را طلاق بدهد بعد دوباره ازدواج کند که خبرنگار خطاب به وی گفت: یعنی این که خانم اولش را داشته باشد و دوباره ازدواج کند که رئیس جمهور گفت: به نظر من بعضی از این مردها یک زن هم زیادشان است. حیف از زنان که به بعضی از مردان بداخلاق داده شوند. زنان موهبت الهی هستند.
خبرنگار به احمدی نژاد گفت: به تازگی شما دیداری با اقتصاددانان که بعضا منتقد نیز بودند، داشتید و از این دیدار استقبال زیادی شد، آیا شما قصد دارید این دیدارها را ادامه دهید؟ رئیس جمهور گفت: بله، البته این در دولت به صورت طبیعی همیشه اتفاق می افتد، ولی خبری نمی شود، قرار شده تعدادی برنامه های جدید بگذاریم که خبری شود و مردم نیز در جریان قرار بگیرند.
خبرنگار گفت: شما قبل از جام جهانی در بازدیدی که از تیم ملی داشتید به آقای میرزاپور گل زدید، ما در آن موقع گفتیم یا آقای رئیس جمهور فوتبالشان خیلی خوب است یا آقای میرزاپور دروازه بان قوی ای نیست که در جام جهانی نیز دیدید که چه اتفاقی افتاد؟ رئیس جمهور در پاسخ گفت: میرزاپودر دروازه بان خوبی است.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا شما فوتبال نیز بازی می کردید؟ گفت: من عضو تیم فوتبال دانشگاهمان بودم.
وی در پاسخ به این پرسش که این افراد در اطرافتان حضور دارند؟ گفت: نه. رئیس جمهور در پاسخ به این پرسش که شما چندی پیش گفته بودید در محله قدیمی ما (نارمک) آنقدر قیمت ها بالا نیست، حال این پرسش پیش می آید که انتظار ندارید مردم بروند از نارمک (محله شما) خرید کنند؟ گفت: منطقه ما، منطقه متوسط شهر است و تره بار نزدیک خانه ماست که معمولاً قیمت ها را پایین تر و مناسب ارائه می کند. کاسبهای محل نیز کاسبهای منصفی هستند و همه قدیمی آن محل هستند.
خبرنگار به رئیس جمهور گفت: شما پوششتان شبیه پوشش شهید رجایی است، گویی با ایشان نیز هم محله ای بوده اید؟ رئیس جمهور گفت: البته هم محله ای نبودیم، ولی از یک منطقه بودیم. در همان محله ای که ایشان در هنرستان کارآموز و دبیرستان کمال درس می دادند، حضور داشتیم.
يکشنبه بیستم 2 1388

 

 

احمدی نژاد رفتگر

 

 

احمدی نژاد تکواندوکار

 

 

احمدی نژاد خبرنگار

 

 

احمدی نژاد اقتصاددان

 

 

احمدی نژاد فوتبالیست

 

 

احمدی نژاد عرب

 

 

احمدی نژاد دانشمند هسته ای

 

 

 

احمدی نژاد لر

 

 

احمدی نژاد کرمانشاهی

 

 

احمدی نژاد تاجیک

 

 

 

احمدی نژاد پدر شوهر

 

 

احمدی نژاد مرد خانواده

 

 

احمدی نژاد همسر فداکار

 

 

احمدی نژاد زائر خانه خدا

 

 

احمدی نژاد  اصل اصل

يکشنبه بیستم 2 1388
از کودکی علاقه به علم و دانش داشت. در خانواده­ای فقیر، زاده شده بود.

می­شد حدس زد که اعتقادات دینی محکمی دارد.


مردی ناشناس که مشخصا به روحانیت زمان خودش، احترام خاصی می­گذاشت.

جنگ شد با دوستانش به جنگ رفت. دوستانی که بعدها هر کدامشان زنده ماند، به قدرت رسید.یک روز ساده که مثل همیشه خواب بود،کسی صدایش کرد و او با روی خوش، از خواب بیدار شد.

صبحانه­اش را خورد،

ورزش روزانه ­اش را کرد

و کفش­های­اش را پوشید که به مسجد محل برود.

سر نماز بود که کسی او را صدا زد.

گفت : الان می­آیم و سریعا از مسجد بیرون آمد و کفش­هایش را پوشید.

با لبخند همیشگی پرسید: چه کسی ممکن است با  من کار داشته باشد؟

گفتند:  باید بروی و خودت را در رادیو تلویزیون به مردم معرفی کنی.

گفت : هنوز زود است. ببین هنوز ساعت پنج صبح هم نیست!وقتیرسید او را بردند پیش آقای حیاتی.

و کمی که گذشت، توانست با ضرغامی هم دیدار کندو طبق معمول با شوخی و خنده او را سر ذوق بیاورد.

قرار شده بود که رییس جمهور شود و مشت محکمی به دهان یاوه ­گویان شرق و غرب بزند.

او در دو مرحله مشت­های­اش را گره کرد.
 

از خدا کمک خواست و

شناسنامه ­اش را برداشت و به پای صندوق رای رفت تا  رای بدهد.

مسیر از اول مشخص بود.فقط کافی بود او دوباره کفش­هایش را به پا کند

و لباس رزم بپوشدتا به حلقه ­ی قدرت، وارد شود.

تا بتواند به پشتوانه ­ی قدرت نظامی،

و محبوبیتی که در بین نیروی مسلح داشت،


راه امامش را ادامه دهد.

البته در این راه، دعای معلم کلاس اولش هم، بسیار کارساز بود.

تواناییهای خودش نیز به کمکش آمدند

تا با نیرویی الهی و غیبی، در هاله ­ای از نور فرو برود.تا به سمت قدرت، حرکت کند

Image hosted by allyoucanupload.com
و با اتکا به خدا در هرجایی
Image hosted by allyoucanupload.com
ولو در خانه ­ی خدا

برای رسیدن به حق مسلم مردمش، دل­سوزی می­کند.
او از خودش چنین سیاست­مداری را به تصویر کشیده است:

خدا عاقبت به خیرش کند. ان­شاءالله.

يکشنبه بیستم 2 1388

دکتر محمود احمدی نژاد در سال 1335 هجری شمسی در روستای ارادان از شهرستان گرمسار، چشم به جهان گشود و از یک سالگی به همراه خانواده در تهران اقامت گزید. وی دوران تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه خود را در این شهر گذراند و در سال 1354 با کسب رتبه 132 کنکور سراسری گزینش دانشجو، تحصیلات عالی خود را در رشته مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت آغاز کرد و در سال 1365 در مقطع کارشناسی ارشد همان دانشگاه پذیرفته شد و در سال 1368 به عضویت هیات علمی دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت در آمد و در سال 1376موفق به دریافت مدرک تحصیلی دکترای مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل از دانشگاه علم و صنعت گردید . ایشان به زبان انگلیسی آشنایی دارند و طی سال های تدریس در این دانشگاه و تدوین مقالات و پژوهش های متعدد علمی ، راهنمایی ده ها پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی در زمینه های مختلف مهندسی عمران ، راه و حمل و نقل و مدیریت ساخت را بر عهده داشته است.


دکتر احمدی نژاد پیش از پیروزی انقلاب اسلامی در کسوت دانشجو و با شرکت در مجالس مذهبی و سیاسی وارد فضای سیاسی جامعه شد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به حضور در دانشگاه از پایه گذاران انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران بود و در دوران جنگ تحمیلی به عنوان داوطلب بسیجی در قسمت های متعدد جبهه به ویژه مهندسی رزمی به خدمت پرداخت و این مهم را تا پایان دوران دفاع مقدس ادامه داد. دکتر احمدی نژاد متاهل و دارای سه فرزند - دو پسر و یک دختر – می‌باشد.

مهمترین مشاغل دکتر احمدی نژاد:

• فرماندار ماکو
• فرماندار خوی
• مشاور استاندار کردستان
• مشاور فرهنگی وزیر فرهنگ و آموزش عالی در سال 1372
• استاندار استان اردبیل در سال های 1372 تا 1376
• عضو هیات علمی دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت از سال 1368 تا کنون
• شهردار تهران از سال 1382 تا 1384
• ایشان در نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در سوم تیرماه 1384، از سوی ملت ایران به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران برگزیده شد.

دکتر احمدی نژاد علاوه بر تدریس ، راهنمایی دانشجویان و پرداختن به امور اجرایی، در زمینه‌های ذیل نیز فعالیت داشته است:

• روزنامه نگاری و نگارش مقالات متعدد سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی
• مدیر مسوول روزنامه همشهری و راه اندازی همشهری محله در 22 منطقه تهران، همشهری مسافر، همشهری دیپلماتیک، همشهری جوان، همشهری ماه و ضمیمه اندیشه، ضمیمه دانشجو و ...
• موسس و عضو انجمن تونل ایران
• عضو انجمن مهندسین عمران ایران
• عضو اولین شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران
• عضو اولین شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش و عالی کشور

يکشنبه بیستم 2 1388

 

 

 

 

 

 

 

 

شنبه نوزدهم 2 1388
X