همسر سخنگوی دولت نهم مدعی شد: در تما‌م‌ تخریب‌ها علیه احمدی‌نژاد هاشمی رفسنجانی نقش دارد‌. 

به گزارش فارس، فاطمه رجبی همسر غلامحسین الهام و نماد رسانه‌ای حامیان دولت نهم دیشب (شامگاه یک شنبه) در همایش بانوان حامی احمدی‌نژاد در قزوین که در سالن کوثر برگزار شد، اظهار داشت: اگر عنایت امام زمان (عج) نبود با همه توطئه‌ها، تخریب‌ها، تهمت‌ها و ترفندها که از زمان معاویه و عمروعاص نیز بدتر و کشنده‌تر بود، به طور قطع احمدی نژاد دوام نمی‌آورد. 

وی ادامه داد: احمدی نژاد ثمره انقلاب 30 ساله و فکر شیعی ماست و او به ملت ایران عزت داد و مقام معظم رهبری نیز از این عزت بارها تجلیل کرد. 

نماد رسانه‌های حامیان آقای احمدی‌نژاد اضافه کرد: امروز دشمنان امام زمان از آمریکا و اسرائیل و مافیای قدرت و ثروت به صحنه آمدند تا شکست چهار سال گذشته خود را جبران کنند و از این ملت رأی داده به احمدی نژاد، انتقام بگیرند و برای قدرت از دست رفته و کوتاه شدن دستشان از منابع مالی مملکت تلاش کنند و بازگردند. 

نویسنده کتاب «احمدی‌نژاد؛ معجزه هزاره سوم» افزود: انتخاب احمدی نژاد انتخابی اسلامی و انتخابی فاطمی است و در چهار سال گذشته این رأی فاطمی باعث شد تا رقیب قدرتمند احمدی نژاد با تمام توان و پشتوانه داخلی و خارجی از حیث نظر خود، ناباورانه شکست خورد و کسی مانند احمدی نژاد با آراء 17 میلیونی به قدرت اجرایی کشور راه یافت. 

فاطمه رجبی عنوان داشت: پشتوانه احمدی نژاد، خدا، عنایت امام زمان و مردمی است که به درستکاری و راستگویی او اطمینان دارند، مردم سال‌ها بود که راستگویی و درستکاری از دولتمردان ندیده بودند، البته تا قبل دولت احمدی نژاد مافیای فرهنگی مطبوعات را در اختیار داشتند و رسانه ملی برای دولت‌ها کار می‌کرد و حتی مجلس هفتم در یک سالی که با دولت اصلاحات زندگی کرد، کمترین اشاره‌ای به تخلفات آنان نکرد. 

وی تصریح کرد: من دفاع از عملکرد احمدی نژاد را به مردم وا‌گذار می‌کنم ولی این تخریب‌ها و تهمت‌هایی که به دولت نهم از سوی نامزدها و جناح‌های مخالف روا داشته می‌شود از رقابت فراتر رفته و دشمنی است، هیچ نامزدی برنامه ارائه نداده و فقط احمدی نژاد را تخریب کرده و ناسزا و دروغ می‌گوید. 

همسر سخنگوی دولت توضیح داد: با توجه به شدت تخریب‌هایی که صورت می‌گیرد، تصور نمی‌کردیم که تاریخ اسلام در نظام جمهوری اسلامی تکرار شود، آن هم توسط کسانی که برخی لباس دین بر تن دارند و اگر 1400 سال قبل نبودیم تا ببینیم چه اتفاقی روی داده، امروز این موضوع را مشاهده می‌کنیم. 

نماد رسانه‌ای حامیان احمدی‌نژاد و مشهورترین فرد حامی دولت دولت اعلام کرد: برخی قانون‌گرایی احمدی نژاد را تخریب کرده و می‌گویند ما احساس خطر کردیم و بیان می‌کنند رئیس جمهور در این چهار سال قانون‌گرایی نداشته است اما این مدعیان، خود اقدامات غیرقانونی داشتند. برای نمونه در زمان امام استعفا دادند و در نامه‌ای بیان کردند احتمال می‌دادیم مجلس به پنج وزیر رأی ندهد، در مجلس ششم تحصن کردند، لایحه‌ای از سوی رئیس جمهور برای افزایش اختیارات به مجلس دادند و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و بودجه بر خلاف قانون ایجاد شد. 

فاطمه رجبی گفت: قانون‌گریزی بالاتر از اینکه چند ماه قبل از آغاز زمان قانونی، تبلیغات انتخابات را آغاز کردند و یکی از کاندیداها نیز برای سخنرانی در دانشگاه امیرکبیر در روز چهارشنبه مجوز داشت ولی روز شنبه به این دانشگاه رفت. 

وی یادآور شد: برخی بحث دانشجوی ستاره‌دار را در دولت احمدی نژاد مطرح می‌کنند و می‌گویند این امر به این دوره اختصاص دارد در حالی که خود من دانشجوی ستاره‌دار و محکوم دوره موسوی هستم.
 
این فعال سیاسی تندرو خاطر نشان سخت: اکبر اعلمی نماینده تبریز در مجلس قبل که از اصلاح طلبان است در اطلاعیه‌ای علیه اصلاح طلبان بیان کرده نگذارید بگویم فساد، سوءاستفاده و قانون شکنی از نفت جلوتر رفته بود. 

وی عنوان داشت: می‌گویند سود سهام عدالت تبلیغات است در صورتی که قرار بوده سود سهام هر سه ماه پرداخت شود و این ایام نیز زمان تعیین شده برای پرداخت سود سهام است. 

فاطمه رجبی تأکید کرد: امام گفت تلاش کنید بر قلب‌ها نفوذ کنید و با زور سرنیزه نمی‌شود بر مردم حکومت کرد، احمدی نژاد را خدا بر قلب‌ها حاکم کرده است، احمدی نژاد را به خاطر شعارهای عدالت محورانه و ساده‌زیستی چهار سال بمباران کردند و من خشونت اینها و مردم ستیزی آنها را در حکومت دیدم. 

وی بیان داشت: در دوره توسعه و سازندگی تورم تا 49 درصد بالا رفت و کسی اعتراض نکرد، در دولت اصلاحات تورم از 25 درصد گذشت و حتی عکس این موضوع را بیان کردند در حالی که اعتیاد، بیکاری و بی‌بندوباری و ایدز ثمره کدام دولت بود و آیا احمدی نژاد جامعه را سالم تحویل گرفت و در این چهار سال اینگونه شد، اشتباه احمدی نژاد این بود که به مردم نگفت چه دولتی را تحویل گرفته است. 

این حامی احمدی نژاد تصریح کرد: احمدی نژاد پول نفت را کجا هزینه کرد، بیمارستانی در آمل در سال 61 کلنگ خورده بود و تا سال 84 پنج درصد پیشرفت داشت و در دولت نهم این بیمارستان و سایر پروژه‌های نیمه کاره به اتمام رسید، مردم این مسائل را می‌بینند ولی می‌شود مانند دوران امیرالمومنین مسائل را وارونه جلوه داد به طوری که زمانی که حضرت علی (ع) به شهادت رسید، برخی پرسیدند حضرت علی (ع) کجا به شهادت رسید، گفتند محراب و آنها بیان کردند مگر حضرت علی نماز می‌خواند و امروز چنین دورانی را شاهد هستیم. 

وی اعلام کرد: در دور نخست سفر رئیس جمهور به کرمان 40 هزار نفر کپرنشین در اطراف شهر کرمان بود و احمدی نژاد تا سفر دور دوم 60 درصد اینها را به خانه تبدیل کرد، ایشان کسی است که وعده ناهار خود را از خانه آورده و از بیت‌المال مصرف نمی‌کند. 

رجبی گفت: احمدی نژاد نشان داد زمامدار اسلامی حق ندارد اشرافیت داشته باشد. 

وی ادامه داد: در بحث هسته‌‌ای و قرارداد سعد‌آباد بیان می‌کنند در آن شرایط کشورهای اروپایی و آمریکایی ما را از سه جبهه در خطر گذاشتند، شما که می‌گویید تمام دنیا با ما خوب بود، این احمدی نژاد بود که پلمب هسته‌ای را شکست و دانشمندان هسته‌ای امروز از احمدی نژاد حمایت می‌کنند. 

همسر سخنگوی دولت اظهار داشت: آنها چهار سال در خطبه‌های نماز جمعه بیان کردند خطر جدی حمله آمریکا وجود دارد ولی احمدی نژاد بیان کرد قطعنامه‌ها کاغذ پاره است و امام فرمود اگر به دشمن هجمه نکنید به شما هجمه خواهد داشت و با این قدرت اسلامی، در دوره احمدی نژاد برای نخستین بار روزی با عنوان روز ملی خلیج فارس نامگذاری شد و خلیج همیشه فارس در تاریخ ثبت شد. 

مشهورترین فعال سیاسی حامی دولت نهم در پایان گفت: هاشمی رفسنجانی می‌گوید انتخابات ناسالم، تا رأی‌ها را به سوی خود آورد و در همه تخریب‌ها علیه احمدی نژاد، هاشمی نقش دارد. 

سخنان فاطمه رجبی در همایش بانوان حامی احمدی نژاد

پایگاه خبری شهاب نیوز


سه شنبه نوزدهم 3 1388
X